Serd LCD SC-8000

sc-8000-i

Dotykový LCD Terminál SC-8000  zcela v českém jazyce, funkční vlastnosti, legislativní změny díky našemu vývojovému týmu plně pod naší kontrolou. Jde o moderní prodejní terminál s barevným dotykovým displejem SHARP velikosti 12,1″ (25×19 cm) s 256 barvami (800 x 600 bodů), který poskytuje vynikající zobrazovací vlastnosti. Má kompaktní moderní design a tloušťku pouze 7 cm. Pomocí nožek v zadní části je možno terminál uvést do 7 poloh na stole, pomocí VESA standard lze terminál upevnit na zeď nebo do stojanu. Dotyková, ultra plochá a plně programovatelná klávesnice disponuje 70ti klávesami ve dvou segmentech. Má okamžitý start, bezproblémový provoz, snadnou údržbu a stabilitu při zachování veškerých provozních parametrů současných moderních systémů. Terminál je originálním řešením, které kombinuje moderní počítačové systémy POS s výhodami funkcí klasických registračních pokladen. Na rozdíl od počítačových systémů (počítačových pokladen) je jeho výhodou neexistence robustního operačního systému a pevného disku s uloženými daty. Zákaznický display lze použít externí.

Terminál obsahuje LAN připojení k PC, tiskárnám, (10/100 T-BASE), 3 sériové porty RS232 pro připojení tiskáren účtenek, kuchyňských a barových tiskáren, snímače čárového kódu, digitálních váh, externího zákaznického displeje, pokladní zásuvky, atd.

  • až 50.000 PLU (prodejních položek, artiklů zboží včetně možností EAN kódů, nízev až 120 znaků)
  • 255 zbožních skupin
  • 99 plateb (hotovost, šek, kartou)
  • 99 číšníků, ID kód nebo klíče Dallas
  • 9 skupin DPH
  • 9 cizích měn včetně (Euro)
  • 9. úrovňová programovatelná dotyková klávesnice
  • až 900 detailních otevřených účtů (převod, oddělení, částečná platba)
  • až 195 detailních hotelových (zákaznických) učtů

Ovládání terminálu je kombinované, je na uživateli, zda-li zvolí “klasické” ovládání pomocí dvou klávesnic nebo plně využije dotykového displeje. Plný komfort, rychlost a bezproblémovost práce na terminálu zajistí kombinace obou výše uvedených způsobů. Klávesnice jsou integrovány jako dotykové, ultra ploché velmi pohodlně ovladatelné. Celý terminál má moderní design, s příjemným zpracováním povrchu a barevnou kombinací, zároveň poskytující plně funkčnost v různých polohách při práci. Od klasické nastavitelné polohy typu “Áčka” v různých úrovních, přez polohu “DESKTOP” až k montáži na zeď či do stojanu pomocí VESA standard racku (100×100 mm).

Cena: 29.890,- Kč bez DPH
Cena: 36.167,- Kč s DPH